minutemen_ua (minutemen_ua) wrote,
minutemen_ua
minutemen_ua

Почти уверен, что всё это не более, чем говорильня по случаю, но надежда...она такая.

Порошенко хоче план на випадок повномасштабного вторгнення РФ

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2016/06/14/7111761/
Вівторок, 14 червня 2016, 14:45

Президент України Петро Порошенко вважає, що "гібридна агресія" ворога потребує від України активної "гібридної оборони".
Про це він сказав під час конференції "Уроки гібридної війни: воєнні аспекти", яка проходить у Генеральному штабі у вівторок, інформує прес-служба глави держави."Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз", – сказав Порошенко.
"Мають вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, покращуватися національні спроможності і взаємосумісність з НАТО", – зазначив глава держави.
Порошенко акцентував на тому, що війна проти України розгорнута не лише на Сході країни – вона триває на усіх можливих напрямках.
"Це не лише наступ і агресія на наших кордонах. Це ще й активна інформаційна та пропагандистська війна для того, щоб посіяти розбрат, розчарування, пригнічення всередині України, оббріхуючи нашу державу, її керівництво, військо і народ. Ворог намагається перенести зусилля на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні", ­– наголосив президент.
Президент звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави.
За словами Порошенка, "на випадок повномасштабного вторгнення має бути відшліфований план загальної мобілізації та функціонування країни в умовах воєнного стану".
"Те, що ми зараз не оголошуємо загальної мобілізації, лише викликано тим, що кампанія побудови контрактної армії ефективна", – висловив переконання глава держави.
У повідомленні також зазначалося, що "Порошенко висловив переконання, що слід підготувати й інфраструктуру і відповідну матеріально-технічну базу для того, щоб мати можливість у разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух та оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу держави, створення нових потужностей та виробництв, випуск новітніх озброєнь".

Однак пізніше цей фрагмент тексту було виключено з повідомлення прес-служби Адміністрації президента, оскільки він потрапив туди помилково.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments